Arstid

arstid1.2
Arstid – Eve, Pirjo, Kristi

Dr Kristi Otti – olen hambaarst, kes suhtub patsienti holistiliselt ehk terviklikult. Arvan, et hambad ja kõik, mis nendega seotud, on vaid üks osa inimesest kui tervikust. Piltlikult öeldes tähendab see, et ka väike auk hambas on tekkinud mingil kindlal põhjusel, tähendades rohkem kui juhuslikku terviseprobleemi. On lihtsalt vaja osata sõnum vastu võtta, sellest aru saada ning seejärel asuda tegutsema. Mina aitangi patsientidel seda teha. Koos arutades ja tegutsedes on alati kergem leida hambaprobleemi põhjus.

Dr Eve Aavik – arvan, et meil kõigil on täisväärtuslikuks eluks terveid hambaid vaja. Ometi on Inimene oma terviklikkuses midagi palju enamat kui pelgalt hambad. Minul tuleb oma töös tihti lisaks hammaste ravimisele mõista ka patsientide ärevust ja muresid, neid ära kuulata ning rahustada.
Rõõmu teeb see, kui patsiendid lahkuvad rahulolevalt ja õnnelikena. Siiski peaks patsient mõistma, et eelkõige tuleb tal ikka ise oma hammaste eest hoolt kanda. Alles siis on meie koostöö viljakas ja tulemuseks kaunis naeratus!

Dr Pirjo Talvoja (Suviorg) – olen lõpetanud Tartu Ülikooli ja töötan hambaarstina alates 2008. aastast. Kõige enam meeldib mulle tegeleda esteetilise hambaravi ja proteesimisega, osalen tihti ka sellealastel koolitustel. Nii päris noored kui ka soliidsemas eas patsiendid hindavad kõrgelt minu professionaalsust ja sõbralikkust. Vabal ajal tegelen ma tervisespordi, lugemise ja reisimisega.